Blog komputerowy – porady komputerowe

Windows 8, Windows 7, Windows XP, Android, SEO

Jak wybrać optymalny hosting SEO

141998458575462500

Hosting SEO powstał z myślą o agencjach i osobach specjalizujących się w pozycjonowaniu stron internetowych. Od tradycyjnego hostingu różni go przede wszystkim liczba dostępnych adresów IP. Czołowi hostingodawcy oferują ich nawet ponad 200. Dzięki temu można zbudować wiele witryn stanowiących bezpieczne i przede wszystkim skuteczne do działań SEO.

Na co zwrócić uwagę?

Decyzję o wyborze hostingu należy podjąć po skrupulatnej analizie. Decydując się tańszy serwer o mniejszej ilości adresów IP i ograniczonych parametrach tylko pozornie oszczędzimy. Rosnące potrzeby mogą spowodować konieczność dokonania kolejnych inwestycji. Z uwagi na zapisy umowne nie zawsze istnieje możliwość wprowadzenia zmian czy natychmiastowej rezygnacji. A czas to pieniądz.

Doskonałym narzędziem do skutecznego SEO hostingu są serwery dedykowane. Jeszcze do niedawna sporą barierę stanowiły ceny. Na koniec artykułu prezentujemy ofertę, która jest połączeniem potężnych parametrów w przystępnych kwotach dla SEO biznesu. Własny wydajny i stabilny serwer, to rzecz nie do przecenienia.

W świecie SEO nie ma bowiem miejsca na częste awarie i notorycznie niedostępne strony. A jeżeli coś zawiedzie, to należy błyskawicznie zneutralizować problem. Dlatego lepiej unikać hostingodawców, którzy nie posiadają 24-godzinnej pomocy technicznej. Wsparcie powinno być dostępneo każdej porze dnia i nocy, także w święta.

Istotną rolę może odgrywać również lokalizacja serwera, czyli zazwyczaj najlepiej jest, żeby maszyna znajdowała się w naszym kraju i w tym samym mieście, gdzie mieści się siedziba firmy hostingowej, co ułatwi i przyspieszy reakcję na ewentualne usterki.

Niezawodny hosting o świetnych parametrach

W zatrzęsieniu ofert hostingowych nie jest łatwo znaleźć optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb. Każdy usługodawca przekonuje, że jego serwery posiadają największą wydajność. W rzeczywistości trudno znaleźć rozsądny stosunek ceny do jakości. Użytkowników ograniczają limity transferu, dyski o stosunkowo niewielkiej pojemności, bądź zbyt mała liczba klas C adresów IP. Takich problemów nie mają osoby, które korzystają z usług NetDC.plhttps://www.netdc.pl/serwery-dedykowane/oferta-seo

Firma przygotowała dwa pakiety SEO hostingu oferowane w ramach jedynych w Polsce serwerów dedykowanych SEO, gdzie już podstawowa wersja wyprzedza konkurencję nie tylko dostępną adresacją (ponad 250szt.) i wydajnością lecz także profesjonalną i niezawodną obsługą techniczną. Na poniższej grafice prezentujemy wybrane kwestie techniczne.

141998458597538400

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o dostępnych pakietach pod adresem https://www.netdc.pl/serwery-dedykowane

Warto i należy wspomnieć o tym, że całość obsługuje się bardzo intuicyjnie – poprzez panel DirectAdmin, a serwery dedykowane są doskonale zabezpieczone zespołem agregatów prądotwórczych, własną stacją transformatorową i przyłączom światłowodowym od kilku dostawców. Nic dziwnego, że firma zapewnia SLA (gwarantowaną dostępność usług) na poziomie 99,9 procent.

Co ważne – nie ma żadnych ukrytych opłat. Innowacyjność oraz podejście do klienta stawiają NetDC.pl w ścisłej czołówce na rynku hostingodawców.

 

About

Biografia

View all posts by

6 Responses

 1. Przemek z Blog komputerowy says

  Ja też o tym hostingu nie słyszałem. Od dłuższego czasu korzystam z mintshost, który jest tani i przede wszystkim dobry.

 2. Laptim says

  Wadą hostingów SEO jest to, że wszystkie IP zazwyczaj pochodzą z jednego ASa. Zróżnicowanie klas C nie ma większego znaczenia. Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku jest np. RocketIPs – przekierowanie poprzez IP (strony leżą na naszym serwerze).
  Masę różnych IP do wyboru z różnych ASów. Jednak gdy korzystałem to system bywał zawodny i czasem strony nie działały. Aczkolwiek Hostingi SEO też różne serwują atrakcje.

 3. Student IT says

  Co polecasz z polskich dostawców? Jak najwięcej IP’ków z różnych klas ?

 4. Tomasz says

  Z hostingami tzw. seo jest jeden problem. Może się okazać, że posiadamy nie najlepsze sąsiedztwo i jeśli serwery są zaspamowane to i nam się może dostać po łapkach

 5. Patryk Zieliński says

  Nie słyszałem ale sprawdzę ofertę bo akurat zmieniam serwer :)

 6. Adam says

  Nie wiem jak ich usługi, ale stronę mają rzeczywiście ładną :) apropo hostingu seo to pytanie jeszcze jakimi operują klasami IP?