Blog komputerowy – porady komputerowe

Windows 8, Windows 7, Windows XP, Android, SEO

Darmowe aplikacje na androida TOP10

all

Darmowe aplikacje na androida – kto ich nie kocha? Jest ich bardzo dużo. Możemy wybierać z ponad 927 tysięcy darmowych aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, jednak ostrzegamy, że wiele z nich to po prostu śmieci- frustrująca mieszanka nikomu potrzebnych aplikacji. Na szczęście, statystycznie na 10 aplikacji jedna jest zawsze warta uwagi i potrafi umilić czas, wyedukować bądź doprowadzić Cię do celu. Wyliczając daje nam to 92700 dobrych aplikacji. Nie bylibyśmy w stanie sprawdzić ich wszystkich, ale przedstawimy 10 najlepszych, najbardziej przydatnych i użytecznych.

1. Tłumacz Google

google 1

Widzieliśmy kilka sprytnych aplikacji do tłumaczeń, ale  Tłumacz Google jest niepokonany. Oferuje on tłumaczenia w ponad 70 językach  za pośrednictwem wprowadzonego tekstu , słów lub symboli odręcznych. Następnie, wynikiem może być tłumaczenie w formie tekstu lub wymowy . Najciekawsze jest to, że pakiety językowe możesz pobrać za darmo i nie obawiać się płatnego połączenia z internetem na zasadzie transmisji danych.

 ściągnij/download

2. Speedtest – sprawdź prędkość twojego internetu.

speedtet

Denerwujesz się, jak powoli działa twój internet ? Z pomocą nadchodzi jeden z najlepszych testerów prędkości internetu, dzięki któremu sprawdzisz przepustowość swojego łącza.  Jeśli często w rozmowach ze znajomymi poruszasz temat „jak szybki masz internet?” to Speedtest jest dla Ciebie. Pozwala on na przeprowadzenie nieograniczonych testów zarówno pobierania jak i wysyłania danych naszym internetem. Nasze wyniki zostają zapisane, dzięki czemu istnieje możliwość śledzenia i tworzenia mini raportów zawierających dane o jakiej porze i jakiego dnia nasz internet jest najszybszy.

ściągnij/download

3. WhatsApp – komunikator.

what

Komunikator na  Androida z roczną darmową licencją. Wystarczy, że przekonasz swoich znajomych aby zaczęli z niego korzystać i będziesz mógł się cieszyć z darmowych wiadomości tekstowych. Koncepcja jest bardzo prosta – to aplikacja, która przejmuje funkcję sms-ów na telefonie za pomocą  połączenie  Wi-Fi  . Co oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do  wielkości wysyłania obrazów bądź wiadomości głosowych.

 ściągnij/download

4.Avast- antywirus

 avast

Mobile Security & Antivirus zawiera wszystko czego potrzebujesz aby uchronić się przed złośliwym oprogramowaniem na jakie narażone są nasze współczesne telefony.Aplikacja pochodzi z najwyższego poziomu ochrony przed malware dla z systemu Android, ale może również odstraszyć złodziei, pozwalając sobie na zdalne śledzenie, blokadę bądź komunikację z telefonem  po jego zgubieniu. Dzięki Avast możliwe jest również blokowanie niechcianych sms-ów, przychodzących rozmów itp.

ściągnij/download

5. Google Maps – mapy google

google

Myślę, że tej aplikacji  Google nie trzeba przedstawiać. Google Maps jest liderem w dostarczaniu map na telefon i liderem przestrzeni GPS. Mapy  są szybkie i nie zawodne. Można z niej skorzystać wybierając się na wycieczkę pieszą, podróżując samochodem bądź szukając połączenia komunikacją miejskiej. Sukces  Google Maps leży w  mapach krytych (muzea, lotniska), mapy 3D oraz funkcję widoku ulicy. Udostępnione mapy  mają również wbudowaną opcję wyszukiwania lokalnych firm w momencie kiedy ich potrzebujemy.

ściągnij/download

6. Przeglądarka Chrome

chrome

Google Chrome to przeglądarka internetowa, która pozwala przeglądać najnowsze strony internetowe(tworzone w nowych technologiach java itp.) bez większych problemów. Ma wbudowaną wtyczkę FLASH dzięki, której możemy oglądać filmy. Ciekawym dodatkiem przeglądarki, o którym warto wspomnieć jest tryb  incognito. Jest to tryb pozwalający na przeglądanie internetu bez zapisywania historii odwiedzanych stron, bez zapisywania informacji co się pobrało i z jakiej strony. Po włączeniu tej opcji jesteśmy „niewidoczni” surfując w sieci. Użytkownicy mają również możliwość synchronizowania zakładek, tworzenia widoków i przeglądania zapisanych stron w formie kafelków.

ściągnij/download

7. Shazam- aplikacja do odgadywania muzyki.

shazam

Czy zdarza Ci się usłyszeć utwór, który Ci się podoba, ale nie wiesz kto go śpiewa. Nie wiesz, kto to gra? Wystarczy, że otworzysz shazam, przystawisz komórkę do głośnika, z którego płynie twoja ulubiona muzyka  i naciskasz duży przycisk. Kilka sekund później ,aplikacja informuje Cię o tytule, artyście, nazwie albumu , a nawet pokaże Ci treść piosenki . Ta wspaniała aplikacja jest w zupełności za darmo. Link do ściągnięcia poniżej. POLECAMY !!!

ściągnij/download

8. Aplikacja Allegro.

allegro

Ciężko znaleźć smartfona jeśli w ogóle jest to możliwe, na którym przeglądarka internetowa radziła by sobie w 100% z serwisem sprzedaży allegro.pl. Każda z nich zacina się, wyszukiwanie przedmiotów przez rożne filtry powoduje zawieszanie się przeglądarki. Zdjęcia przedmiotów lądują się bardzo długo. Na ratunek przyszła nam aplikacja allegro. Jej zainstalowanie na telefonie powoduje, że zakupy na tej platformie stają się przyjemnością. Wszystko działa aż miło.

ściągnij/download

9. Angry Birds – trochę rozrywki należy się każdemu.

angry

Nie trzeba wiele opowiadać i mówić. Klasyk gier na smartphone-a. Jedna z pierwszych gier, która zrobiła furorę na Świecie. Gra w nią miliony osób począwszy  od dzieci a kończąc na dorosłych. Prawie każdy próbował strącić nieprzyjemne świnki naszymi rozzłoszczonymi ptakami. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś sprawdź i wyrób sobie własne zdanie.

ściągnij/download

10. Aplikacja Facebook

fb

Jeśli chcesz mieć ciągły kontakt ze swoimi znajomymi to warto skorzystać z aplikacji facebook. Teraz możesz udostępnić zmiany statusu, zdjęcia i filmy jeszcze szybciej. Wiele opcji takich jak  powiadomienia, gdy znajomi polubią twoje posty, czatowanie i konwersacja grupowa pozwoli Ci być na bieżąco – Kto? Gdzie? Jak? Nie zwlekaj, pobierz aplikację już dzisiaj i ciesz się wraz ze swoimi przyjaciółmi .

ściągnij/download

 

Tags:

About

Biografia

View all posts by

2 Responses

  1. mateusz says

    Zapomniałeś o messenger

  2. Mati says

    Polecam Whatsapp!!! Faktycznie warto. Mój rachunek jest mniejszy o około 40 zł na miesiac.