Blog komputerowy – porady komputerowe

Windows 8, Windows 7, Windows XP, Android, SEO

Filmowanie wesel – 5 najpopularniejszych trendów ubiegłego roku!

pexels-photo-256737

Zaręczyny, ślub i wesele to dla wielu z nas jedne z najważniejszych dni w życiu. Nie bez powodu zawsze dążymy do tego, aby te momenty zostały uwiecznione w sposób wyjątkowy. Kiedyś dążono do jak najwierniejszego oddania całości wesela, jednak jak możemy łatwo zauważyć współczesne tendencje fotograficzne stawiają na zupełnie inne formy wyrażenia tych wydarzeń. Sprawdźcie, jakie trendy zdominowały filmowanie wesel i które z nich warto wybrać!

1. Skrócenie długości nagrań

Pamiętacie 3, 4-godzinne nagrania wesel rodziców, czy nawet dziadków? Prezentowały one zupełnie odmienny schemat, a priorytetem było przedstawienie całości wydarzenia. Dzisiaj filmowanie wesel stawia raczej na efektowne sceny niż na 20-minutowe obserwowanie jedzących, czy składających życzenia. Oczywiście, ten element dalej występuje, lecz albo jest skrócony, lub przyspieszony z wykorzystaniem zabawnej muzyki. W efekcie otrzymujemy maksymalnie półtoragodzinny film, który zawiera wszystkie elementy, ale w znacznie bardziej przystępnej formie.

Odwiedzając stronę studia Charles poznasz więcej szczegółów oferty na filmowanie wesel Warszawa.

2. Forma teledysku

Bardzo często para młoda decyduje się na maksymalne skrócenie filmu, w zamian za uchwycenie idealnych ujęć w rewelacyjny sposób. W ten sposób powstają krótkie teledyski przedstawiające wszystkie najważniejsze momenty. Przy wprawnym fotografie-artyście powstają prawdziwe arcydzieła i taki teledysk daje znacznie więcej radości niż przydługa relacja.

3. Humor ponad wszystko

Należy zadać sobie pytanie, jak często będziemy wracać do filmu, który wprawdzie zawiera przebieg całego wesela, jednak jest tylko suchą relacją. Coraz częściej państwo młodzi decydują się na humorystyczne przedstawienie tego szczególnego dnia. Wszelkie zabawne sytuacje, tańce i zabawy mają priorytet i składają się na humorystyczną całość. Oczywiście nie można zapomnieć o wpadkach, które zawsze bawią najbardziej!

4. Same Day Edit

Tego typu filmu składają się z różnych zdjęć sprzed zaślubin, najczęściej są pokazywane gościom, aby przedstawić okoliczności poznania się młodej pary. Maja one bardzo sympatyczny charakter i z pewnością są miłym i ciekawym dodatkiem do standardowego filmu z wesela.

5. Coraz większa jakość

Nie tylko telefony i komputery stawiają na wszystkie najnowsze rozwiązania. Fotografia również czerpie z dokonań technologii i coraz częściej oferuje zdjęcia w pełnym HD o rozdzielczości nawet 4k. Nie ma się czemu dziwić – patrząc na duże nasycenie kolorów oraz całkowicie ostry obraz, znacznie przyjemniej powraca się do oglądania zdjęć, a filmowanie wesel staje się coraz bardziej atrakcyjne dzięki większym możliwościom aparatów i kamer.

About

Biografia

View all posts by