Blog komputerowy – porady komputerowe

Windows 8, Windows 7, Windows XP, Android, SEO

Aktywacja Windows 8

Windows 8

Nie każdy z nas musi bardzo dobrze znać się na obsłudze komputera. I przez to mogą pojawić się problemy podczas instalacji wielu ważnych programów. Tak właśnie może być w przypadku gdy nie wiemy jak aktywować Windows 8.

Wówczas można udać się po pomoc do fachowców. Jednak można też spróbować problem ten rozwiązać samemu. Wtedy potrzebna jest nam umiejętność odnajdywania danych w Internecie. Poprzez wpisanie odpowiedniej frazy w naszej przeglądarce dostajemy bardzo rzetelne wiadomości. Dzięki, którym dowiemy się jak aktywować Windows 8 samodzielne. W wiadomościach tych dowiemy się, że mamy do wyboru dwie metody aktywacji. Pierwsza z nich nazywa się metodą KMS i jej okres  trwania wynosi 180 dni. By w ten sposób aktywować najnowszy Windows na naszym komputerze odpalamy wiersz poleceń. Następnie wpisujemy odpowiednie hasło w zależności od naszych programów Windows. Komendy te bez problemu można znaleźć w Internecie. I tak jeśli mamy Windows 8 pro naszym wpisywanym hasłem będzie slmgr /ipk NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4. Gdy mamy Windows 8 proN w odpowiednią rubrykę wpisuje się slmgr /ipk XCVCF-2NXM9-723PB-MHCB7-2RYQQ. W przypadku gdy nasz Windows to Enterprise odpowiednią komendą będzie slmgr /ipk 32JNW-9KQ84-P47T8-D8GGY-CWCK7. Natomiast osoby mające Windows 8 EnterprisezN musimy wpisać slmgr /ipk JMNMF-RHW7P-DMY6X-RF3DR-X2BQT.

W następnej kolejności należy wpisać komendę slmgr /skms win8kms4.mooo.com. Gdy wszystko zostanie zaakceptowane zostaje nam jedynie do wpisania ostatnie hasło a mianowicie slmgr.vbs –ato. Gdy wszystko zostanie prawidłowo wykonane od pierwszego kroku możemy być pewni, że nasz Windows zostanie aktywowany. Dzięki temu w innych przypadkach to my będziemy mogli tłumaczyć jak aktywować Windows 8 innym osobom.

Tags:

About

Biografia

View all posts by